
Karácsony Gergely a lezárt rakpartról posztolgat
Karácsony Gergely megint posztolt pár jól beállított képet a rakpartról.ESTE, persze. Idilli pillanatok, csillogó fények, kutyus, bicikli, naplemente. Meg is jött a szokásos szöveg:„A rakpart a város egyik legélőbb köztere lett. Budapest igazi arca.” Valaki szóljon már Gergőnek, hogy a város nem csak este hat után létezik, amikor ő épp