
Besült a nagy „forgalomcsillapítási álom” – Karácsony–Vitézy tandem produkció
A Mandiner írta meg elsőként: a belvárosi forgalomcsillapítás kísérlete látványosan besült. https://mandiner.hu/belfold/2025/08/erre-meg-a-karacsony-vitezy-tandem-sem-szamitott-besult-a-belvarosi-forgalomcsillapitas A Dob utca lezárása után a szomszédos utcákban – főleg a Síp utcában – ugrásszerűen megnőtt a forgalom, rosszabb körülményeket teremtve a lakóknak és a gyalogosoknak egyaránt. Pontosan azt történt, amire mi, autósok már az elején figyelmeztettünk: ha