
Meghosszabbított autósüldözés „forgalomcsillapítás” címen
A főváros és a VII. kerületi vezetés ismét az emberek feje felett döntött. Mint ahogy a tesztidőszakról, úgy most a meghosszabbításról sem kérdezték meg a lakókat. Nem volt valódi konzultáció, a párbeszédet ismét megspórolták – helyette maradtak a tiltások, lezárások és a mindennapokat megnehezítő bürokratikus kényszerintézkedések. Mit jelent ez a