Elég az autósok elleni terrorból!

október 7, 2025

1980-ban leszedték, 2025-ben visszarakják – valaki nem tanul

Villamos a metró fölé.1980-ban elbontották, mert feleslegesnek tartották. Most visszaépítik, mert „rájöttek”, hogy mégis kell. Két korszak, ugyanaz a zűrzavar. A pesti fonódó villamosról beszélünk, a Bajcsy–Zsilinszky úton: ott, ahol már most is megy a metró, a troli és a busz. Most még jönne a villamos is. Vitézy szerint ez