Elég az autósok elleni terrorból!

VII.kerület

Városvezetők, akik mindent megmondanak, de nem mondanak le a sofőrökről

A pénteki Kazinczy utcai Utcafesztivál ismét az autósüldöző politikát hozta elő, ahol Karácsony, Vitézy, Pikó és Niedermüller osztották meg „élhetőbb városról” alkotott elképzeléseiket. A legnagyobb képmutatás az, hogy miközben mind a négy városvezető az autósüldözés zászlaja alatt halad, érdekes módon mindannyian autóval közlekednek – sofőrrel! Ez a minta mindent elmond

Egy parkoló, két bérlő – Niedermüller új bizniszmodellje működésben

Erzsébetvárosban már tényleg csak egy dolog biztos: ha parkolóhelyed van, akkor sincs. A „sétálóutca-teszt” keretében tucatjával számolták fel a parkolókat, miközben a lakók szépen, előre befizetik az éves parkolási engedélyt – 35.000–55.000 forint között, attól függően, mennyire hisznek még a rendszerben. De jött az önkormányzat új ötlete. Zseniális. Ugyanazt a