
Városvezetők, akik mindent megmondanak, de nem mondanak le a sofőrökről
A pénteki Kazinczy utcai Utcafesztivál ismét az autósüldöző politikát hozta elő, ahol Karácsony, Vitézy, Pikó és Niedermüller osztották meg „élhetőbb városról” alkotott elképzeléseiket. A legnagyobb képmutatás az, hogy miközben mind a négy városvezető az autósüldözés zászlaja alatt halad, érdekes módon mindannyian autóval közlekednek – sofőrrel! Ez a minta mindent elmond
