
Zugló: beismerés van. Megoldás mikor lesz?
Rózsa András egy videóban magyarázza a kátyúhelyzetet, és közben beismeri, hogy a Bosnyák téri piacon sorra zárnak be az üzletek, mert a megszűnő parkolóhelyek miatt kevesebben járnak oda. A kátyúknál az indok az, hogy „ordító hideg van”, ezért most nem lehet javítani. Csakhogy ordító hideg nincs, ez így kevés. Tény,