
Debrecen-Malompark, a sarcolás központja
Úgy tűnik, a budapesti „parkolási vírus” már Debrecenben is fertőz: szeptember 8-tól megszűnt az ingyenes parkolás a Malompark Bevásárlóközpontban. Nemcsak a „potyázók”, hanem a vásárlók, a vendégek és az ott dolgozók is fizetnek. Az első óra 240 forint, utána pedig óránként minimum 480 forint. Az üzemeltető indoklása:A debreceni közgyűlés a

