Elég az autósok elleni terrorból!

Parkolás

Debrecen-Malompark, a sarcolás központja

Úgy tűnik, a budapesti „parkolási vírus” már Debrecenben is fertőz: szeptember 8-tól megszűnt az ingyenes parkolás a Malompark Bevásárlóközpontban. Nemcsak a „potyázók”, hanem a vásárlók, a vendégek és az ott dolgozók is fizetnek. Az első óra 240 forint, utána pedig óránként minimum 480 forint. Az üzemeltető indoklása:A debreceni közgyűlés a

Egy parkoló, két bérlő – Niedermüller új bizniszmodellje működésben

Erzsébetvárosban már tényleg csak egy dolog biztos: ha parkolóhelyed van, akkor sincs. A „sétálóutca-teszt” keretében tucatjával számolták fel a parkolókat, miközben a lakók szépen, előre befizetik az éves parkolási engedélyt – 35.000–55.000 forint között, attól függően, mennyire hisznek még a rendszerben. De jött az önkormányzat új ötlete. Zseniális. Ugyanazt a

Balatoni parkolás – nyaralás vagy szervezett lehúzás?

Mint minden évben, idén is ellepték az internetet a “mennyi az annyi a Balatonon?” posztok: lángos, fagyi, belépők… Ilyenkor mindenki számol, kalkulál, hasonlítgat a szomszédos Horvátországgal. Közben van valami amiről sosem beszélnek. Nem fotózzák, nem posztolják, nincs rajta filter, de minden napra jut belőle. Mégis naponta ezreket húznak le vele