
Villamost rajzolnak, várost bontanak
Amikor azt hinnénk, hogy Budapest autós közlekedését már nem lehet tovább rombolni, a városvezetés mindig rácáfol. Nem építés van, rombolás. Felüljárót elbontani?! Metró felé villamost rajzolni – pont oda, ahol nem a kötöttpálya hiánya a probléma? Ez nem fejlesztés, ez autósüldözés. Szándékosan akarják kiszorítani a belvárosi autózást. A BKK szerződést




