
Megkötötték a szerződést: a Váci útra és az Üllői útra 1,5-1,5 milliárd, a Nagykörútra pedig 4,5 milliárd forint jut kerékpárutak fejlesztésére.
A BKK szerint ettől biztonságosabb és vonzóbb lesz a biciklizés, új járdák és zöldfelületek jönnek, az áruszállítást is „megoldják”.
Csakhogy a tények mást mutatnak: a kerékpáros közlekedés aránya Budapesten alig 2%, és ez évek óta stagnál.
A mérőpontok sem mutatnak áttörést – a legtöbb bringasáv napközben üresen áll, miközben a főbb útvonalakon autósok tízezrei araszolnak.

Mi a probléma?
Egyoldalú pályázatok – Ahogy lehet milliárdokat lehívni bicikliutakra, ugyanúgy van lehetőség autós fejlesztésekre is pályázni.
Csakhogy a városvezetés következetesen NEM pályázik utakra, hidakra, parkolóhelyekre.
Ez tudatos döntés: bicikliút kell, autós projekt nem kell.
Elmaradt beruházások – A Petőfi híd felújítása évek óta csúszik, a Gubacsi hidat lezárták, a Galvani híd továbbra is csak látványterveken létezik, a Hungária körút burkolata életveszélyes. Ezekre is lehetne forrást szerezni – de nem akarnak.
Közlekedéspolitikai szemfényvesztés – A Nagykörúton szűkítések, megszűnő parkolók és ellehetetlenített áruszállítás jön.
Ez nem fenntartható közlekedés, hanem politikai kísérlet: az autósokat szorítsuk ki, a bicikliseket toljuk előre, bármekkora kisebbségben is vannak.
Aránytalanság – A 2%-os kisebbségnek milliárdok jutnak, a többségnek dugók, lezárások és egyre drágább parkolás. Ez nem városfejlesztés, hanem autósellenes politika.
Mit kérünk?
- Ha bicikliutakra lehet pályázni, akkor pályázzon a főváros autós fejlesztésekre is.
- Utakra, hidakra, csomópontokra, parkolóhelyekre is legyen pénz – ne csak a 2%-ot kiszolgáló sávokra.
- A közlekedési fejlesztésekben legyen arány: Budapest nem egy szűk réteg játszótere, hanem mindenki városa.
6 milliárd a 2%-nak – nulla pályázat a többségnek. Ez a budapesti valóság.
Ne hagyd, hogy mások döntsenek helyetted!
Csatlakozz hozzánk tagként!
https://autoserdekvedelem.hu/csatlakozz/
A munkánk csak akkor lesz sikeres, ha minél többen álltok mellénk.
Ezt úgy tudjuk elérni, ha posztjainkat lájkoljátok, megosztjátok, bekövettek.
Köszönjük!















