
Megszüntetnék a parkolóórákat, csak épp a készpénzzel nem számolnak
A Fővárosi Közgyűlés 2024. november 27-én döntött a parkolási rendszer átalakításáról, ennek részeként pedig arról is, hogy 2026. július 1-jétől megszűnjenek a parkolóautomaták, és a parkolási díjfizetés a digitális irányba tolódjon el. A közgyűlési vitákban és az erről szóló anyagokban egyértelműen megjelent, hogy a cél a BudapestGO alkalmazás bevonása, vagyis








